Ürün sepete eklenmiştir.
ÜYE OL I GİRİŞ YAP

Güvenli İnternet Alışverişi 3D Secure 3D Secure, elektronik ticaret işlemlerinin güvenliğinin artırılması amacıyla Visa ve MasterCard tarafından geliştirilmiş bir sistemdir.
Verified by Visa® ve MasterCard® SecureCode? logoları* bulunan sanal iş yerlerinden yapılan alışverişler Visa ve MasterCard güvencesi altındadır. Bu sayede hem kart sahipleri hem de üye iş yerleri olası sahtekârlıklara karşı güvence altına alınır.
* Visa tarafından verilen hizmetler "Verified by Visa®"; MasterCard® tarafından verilen hizmetler ise "MasterCard® SecureCode" olarak adlandırılmaktadır.
Kart Sahipleri
Alışveriş yapacağınız web sitesi Verified by Visa® ve MasterCard® SecureCode hizmetlerine dâhil olsun veya olmasın, kart kullanımınız kısıtlanmaz. Bununla birlikte Verified by Visa® ve MasterCard® SecureCode hizmetlerine dâhil olan web sitelerinden yapacağınız alışverişler ekstra güvenli olur.
Bankanız bu hizmetlere dahil ise bankanızın web sitesinden kayıt işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bankanızın web sitesinden bu hizmetlere dahil olup olmadığına dair bilgi alabilirsiniz. Bankanız bu hizmet için kendi markasını da yaratmış olabilir. Bankanızla irtibata geçerek konu ile ilgili bilgi alabilirsiniz.
İş Yerleri
"Verified by Visa® ve MasterCard® SecureCode?" isimli"güvenli İnternet alışverişleri" çözümleri ile sayesinde fraud işlemlerinde azalma meydana gelirken ekstra güvenli olarak ödeme yapılır.*
Chargeback'lerin azalması ile birlikte zamandan tasarruf ederken maliyetler de azalır.
Visa Avrupa tarafından Almanya, İspanya ve İngiltere'de yapılan bir araştırmaya göre Verified by Visa® tarafından sağlanan güvenli İnternet üzerinden alışveriş yapmayan kişilerin%84'ünü alışveriş yapmaya; İnternet üzerinden sık alışveriş yapmayan kişilerin ise%71'ini daha fazla alışveriş yapmaya teşvik etmektedir.
Kart sahibi kayıtlı olmadığı halde bu hizmetler bankası tarafından veriliyor ise "Alışveriş Esnasında Aktivasyon" prosedürü ile kart sahibinin kaydolması talep edilir.
* Eğer kart sahibi bu hizmetlere kayıtlı değil ise işlem 3D Secure kontrolü yapılmadan tamamlanır.